.

.

Derick Brassard Потпишан Њујорк Ренџерс Хокеј дух пакостник Autographed PSA/ДНК ГРБ 1А - Autographed NHL Пакови

Derick Brassard Потпишан Њујорк Ренџерс Хокеј дух пакостник Autographed PSA/ДНК ГРБ 1А - Autographed NHL Пакови

DEN 2370.96

Количина на стоки
Достапно

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed NHL Пакови.Derick Brassard Потпишан Њујорк Ренџерс Хокеј дух пакостник Autographed PSA/ДНК ГРБ 1А, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Derick Brassard сувенири.Њујорк Ренџерс сувенири.

Карактеристики на понудата

Слични понуди