.

.

TLLDX Гроздобер Железо Возило Модел Жолта Британски Мини Автомобили Ретро Занаетчиски Предмети Железо Уметнички Скулптури за Автомобил Љубовник Дома Биро работнот?

TLLDX Гроздобер Железо Возило Модел Жолта Британски Мини Автомобили Ретро Занаетчиски Предмети Железо Уметнички Скулптури за Автомобил

DEN 1194.48

Количина на стоки
Достапно

Модел : должина x ширина x висина : 20*10.5*8.5 cm .Возилото Модели скулптурата е дар на избор за Гроздобер Автомобил љубовници.Материјал : spte,Tinplate, метал.Тоа има карактеристики на отпорност на корозија, не-токсичност, висока јачина и добра еластичност.Форма : На прекрасен изглед создава прекрасен поглед.Подароци : Ќе обезбеди совршен подарок за вашите пријатели, семејство или себе си, и да додадете богатство на богатството на уметноста колекција да го прослават било какви посебни и скапоцени моменти на housewarming, годишнина, роденден, ангажирање или живот.Погоден за внатрешна декорација : спална соба, дневна соба, учење, итн.Модел : должина x ширина x висина : 20*10.5*8.5 cm .Возилото Модели скулптурата е дар на избор за Гроздобер Автомобил љубовници.

Карактеристики на понудата

Слични понуди