.

.

Безжична Електрични Убавина Пен - Автентичен Авто Кожата Пен-Најдобрите за Нега на Кожата Алатка за Полнење Професионален за Лице и Тело со 5Pcs(2X12pins,2X36pins,1XRound Нано) К?

Безжична Електрични Убавина Пен - Автентичен Авто Кожата Пен-Најдобрите за Нега на Кожата Алатка за Полнење Професионален за Лице

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

✅ НАЈНОВИТЕ НА УБАВИНАТА ПЕНКАЛО : Минималистички Дизајн Концепт, Ефикасна Увоз, Лесно Ракување, Мини-преносни, Најдобар Избор За Дома и Патување Убавина Машина. ✅ЕФИКАСНА УВОЗ : Најновиот Увоз на Технологија, Ефикасна Увоз на Производи за Нега на Кожата, во голема мера го Подобрува Кожата Апсорпција Ефикасност. ✅ НЕВЕРОЈАТНО ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ : Само Три Чекори на Работа : Чисти Кожата, ќе се Применуваат за Производи за Нега на Кожата,и да Почне Убавина Пенкало Точка Кревање Тип Притиснете на Кожата. ✅ ГОЛЕМА МИНИ ПРЕНОСНИ & ДОЛГ ЖИВОТ : Двоен Dustproof Дизајн, Преносни Комплет, Со 5 Pcs Замена Касети, Целосна Власт Живот од 5 Часа. ✅ ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : ќе се Фокусира на Кожата Пенкало Комплет Професионални Производство 10 Години, Продажбата на Производот во 76 Земји и Региони низ целиот Свет. 2-Годишната Гаранција Важат за Професионални Комплет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди