.

.

9Lives Протеини Плус Сува Мачка Храна Бонус Торба, 13.2 Lb

9Lives Протеини Плус Сува Мачка Храна Бонус Торба, 13.2 Lb

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

Содржи 1 - 13.2 Lb Торба. 100% Целосна И Правилна Исхрана За Возрасни Мачки Со Антиоксиданси За Здрав Имунолошки Поддршка.Оптимален Баланс На Протеини & Витамини Со 33 Грама (На 100 Грама) На Висококвалитетни Протеини За Да Им Помогне На Поддршка Посно Мускулите И Да Се Обезбеди Енергија.Вкусни Вкусови На Пилешко И Туна Вашата Мачка Ќе Љубов.Антиоксиданси За Да Им Помогне На Поддршка На Силен Имунолошки Систем. 100% целосна и правилна исхрана за возрасни мачки со антиоксиданси за здрав имунолошки поддршка.Оптимален баланс на протеини & витамини со 33 грама (на 100 грама) на висококвалитетни протеини за да им помогне на поддршка посно мускулите и да се обезбеди енергија.Антиоксиданси за да им помогне на поддршка на силен имунолошки систем.Вкусни вкусови на пилешко и туна вашата мачка ќе љубов.Ја задоволи вашата мачка е желби со оптимална рамнотежа на високо-квалитетни протеини и витамини, сега во 9 Lives Протеини Плус сува мачка храна.Сакате вашиот возрасни мачка да живее здрав и среќен живот, па помогне да се заштитат нивното здравје денес со балансирана исхрана се најде во 9 Lives Протеини Плус сува мачка храна.За повеќе од 50 години, нашите омилени спасување мачка, Морис, се шири зборот дека секоја мачка заслужува да живее добро, со висок квалитет, вкусни дегустација сува мачка храна од 9 Lives!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди