.

.

Коло Зелена Фенери Марокански Стил-Свеќа Фенер, Виси Фенер, Божиќ Декоративни,Затворен Свеќа Фенер, Стакло-Зелена

Коло Зелена Фенери Марокански Стил-Свеќа Фенер, Виси Фенер, Божиќ Декоративни,Затворен Свеќа Фенер, Стакло-Зелена

DEN 522.96

Количина на стоки
Достапно

Не само свеќи—овие фенери додадете боја, моделот и егзотични глобалната атмосфера на вашиот патио или тремот.Погоден за бесење или се користи како самостојна светилка.Одлично за свадби, партии, патио, настани за внатре/надвор и повеќе.На Фенер има монтажни виси прстен на врвот која додава на својата функционалност, како тоа ви овозможува да се откажам тоа никаде како што се Божиќ дрво или на кука.Ви даде повеќе опции за вашата дневна соба постави.Димензии : 9.0 x x 4.5 4.5. Црвено Стакло Мали Светилки, Марокански Стил-Свеќа Фенер, Виси Фенер, Божиќ Декоративни, Затворен Свеќа Фенер, Стакло-Зелена Димензии : Висина Од 3,5" * Ширина Од 2,5".

Карактеристики на понудата

Слични понуди