.

.

Селски Постојана Роденден, Годишнина, Посебен Настан Потсетник за Календарот Книга Списанието за Важни Семејството Датум Ден на Сеќавањето Ѕид Виси, Мајка холандс

Селски Постојана Роденден, Годишнина, Посебен Настан Потсетник за Календарот Книга Списанието за Важни Семејството Датум Ден на Сеќавањето

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Имајте специјални настани врвот на умот; Рекорд родендени, годишнини и други важни или посебни годишни или месечни настани за пријателите и семејството само еднаш.Ти никогаш не ќе мора да ги копирате во нов календар, секоја година!Секој ден ќе трае засекогаш!.Совршен подарок; Ова го прави совршен подарок за мажи или жени.Голема евтини подарок за баба, мајка, пријател, свој колега, семејството за нивниот роденден, Божиќ, божиќ одмор, свадба, бебе туш, годишнина, housewarming, пријателство дипломирањето, верски настан, учител во училница материјали!.Никогаш не заборавајте роденден; Живот добива зафатени и тоа се чини невозможно да ги пратите на сите важни датуми во вашиот живот.Висат на вашиот перална ѕид, над вашата работна маса или на семејна огласна табла или некаде каде што ќе видите дека секој ден.Undated и обновливи; На 5.5 x 11 холандски постојана виси календар е само календар подлога дека не оди застарена!Плус симпатична дизајн го прави за кинескиот ѕид уметност да се прикажуваат во вашиот дом за да се направи повеќе топло и ги поканува.Ги пратите на адресата со овој diy календар!.Љубов на дизајн и квалитет на календарот подлога или вашите пари назад.Зошто треба да ви цел свој празно постојана календар весник книга излет notepad? · Издржлив – Печатени со Премиум Хартија · Лесно да се напише на · еден од Еден вид дизајн · Дарежлив 5.5 x 11 големината дозволува многу простор за да ги запишете сите ваши да се направи задачи и белешки наместо А5 големина дека е премногу мал · Дизајниран и Направен во САД · Импресионира вашите пријатели со овој прекрасен дизајн · 100% Пари Гаранција за враќање БОНУС – СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова го прави совршен подарок за мажи или жени.Голема евтини подарок за баба, мајка, пријател, свој колега, семејството за нивниот роденден, Божиќ, божиќ одмор, свадба, бебе туш, годишнина, housewarming, пријателство дипломирањето, верски настан, Внесете важни или посебни годишни настани за пријателите и семејството само еднаш.Ти никогаш не ќе мора да ги копирате во нов календар, секоја година!Холандската постојана виси календар е само календар подлога дека не оди застарена!Зошто да го одберете овие постојана календар? · Овие слатки календар излет забелешка влошки се клиент омилен! · Тие се уникатни и различни од масовно произведени во излет списанија. · Тоа е лично кои ги прават овие календар организаторите посебно. · Секој бележник е рачно изработени на тешки-тежина екстра мазна премиум хартија. · Ќе добиете единствен производ со прецизното внимание на секој последен детал Ако не сте задоволни со купувањето или имате било какви прашања/грижи ве молиме не двоумете се да стапите во контакт со нас, ние сме тука да ви помогнат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди