.

.

misodiko Уво Влошки за Полнење Перници - Компатибилен со Патнику е Игра за Уво Вокер е Жилет Тенок Електронски Претрес Заштита Muffs и Други Модели | Замена Слушалки Earpads | ?

misodiko Уво Влошки за Полнење Перници - Компатибилен со Патнику е Игра за Уво Вокер е Жилет Тенок Електронски Претрес Заштита Muffs

DEN 238.80

Количина на стоки
Достапно

100% сосема нов и висок квалитет, исто како (Можеби Подобро Отколку) оригиналот.Направени од премиум пена и конструиран за да креирате сопствени во уво способен да се блокира надворешен шум и обезбедуваат супериорен аудио искуство со подобрен бас.ПОДОБРЕН ЗВУК : Мемориска пена перница изолатите звучи совршено од својата средина, додека подобрување секој победи, која доаѓа преку слушалки.Уживаат во музика без зголемување на јачината на звукот за да се компензира за надворешен шум.ПОДОЛГА УПОТРЕБА : Професионални одделение протеини кожа се наменети за долгорочни, крек-слободен издржливост.СУПЕРИОРНА УДОБНОСТ : Трајни & Флексибилни, за време на удобно слушање.Лесен за Инсталација : Замените вашата ислужени уво подлога перници.Едноставно отстранување на стари уво влошки и инсталирате нов замена влошки за неколку секунди.Тие никогаш нема да падне лесно.Производ Функција : 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Исто како (Можеби Подобро Отколку) оригиналот. 3. Лесно да се Инсталира, Заменете го вашиот ислужени уво подлога перници. 4. Направен од Висок Квалитет на ултра мека Протеини Кожа за Дополнителна Удобност. 5. Внатрешни Мека Мемориска Пена Баласт за Подобрување на Бучава Блокирање. 8. Издржливи & Флексибилни, за време на удобно слушање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди