.

.

HONJIE 4Pcs Плоштад-Форма Purses Брави Декоративни Канџите Затворачи Чанта Пресврт Заклучување за DIY Чанта Рамо се Справи со Кеси Занает Одлуки,светлина Злато

HONJIE 4Pcs Плоштад-Форма Purses Брави Декоративни Канџите Затворачи Чанта Пресврт Заклучување за DIY Чанта Рамо се Справи со Кеси

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

※Големина : Purses Брави Плоштад-Обликот На телото должина е 1.06 инчен/27mm; најширока точка е 0.71 инчен/18mm; дебелината е 0.23 инчен/6mm; (Проверете слика за детални Octagon големина). ※Висок Квалитет : Овие заклучување се направени од високо квалитетна метални материјали, цврсти и издржливи, може да се задржи во услуга за долго време. ※Лесно ракување : Само пресврт тоа малку, тогаш може да се постигне отворање или затворање; многу функционално. ※За DIY Mortise Заклучување Пеперутка Заклучување, Торба Чанта Заклучи,Хардверски Додатоци. ※Пакет вклучуваат : 4 x Квадрат-Форма брави,светлина Злато.

Карактеристики на понудата

Слични понуди