.

.

Ван Дер Hagen Прецизност Избричат Гел (6 мл)

Ван Дер Hagen Прецизност Избричат Гел (6 мл)

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

ДЕТАЛИ & ИВИЦА - Совршени за острење брада линии или ивица лицето коса, оваа мазна гел формула обезбедува висока видливост.НЕ ЗВУЧЕШЕ ФОРМУЛА - богатите не звучеше избричат гел формула нема да заглави на вашиот жилет и премиум карактеристики планирам технологија, овозможувајќи неверојатно масна површината кој ја спречува жилет гори, nicks и намалувања.НА ОТСЕКУВА НА ВАШИОТ ЖИВОТ - Формулирани со напредни алое вера мазива, нашите Прецизност Избричат Гел се применува непречено, кои ви даваат јасен поглед на коса за неверојатно прецизни избричат.ПРИФАТЛИВА ЛУКСУЗНИ - ги Зачувате вашите скапоцени долари за други луксуз во животот.Ние се стремиме да се обезбеди најдобра цена е можно и да ви донесе кои мазна, луксузни избричат искуство без да се скрши на банката.НАШАТА ГАРАНЦИЈА ЗА ВАС - Ние веруваме дека нашата машка чешлање производи работат подобро од било што друго од на пазарот денес.Ако не сте 100% задоволни со резултатите што ги добивате од оваа производ, ние ќе рефундирање на вашите куповна цена.Јасно гел ви овозможува да се види точно каде сте бричење.Транспарентна формула прави ивица брада бриз.Ви даваат јасен поглед на коса за неверојатно прецизни избричат.Хидрати со смирувачки алое.Врвен избричат без жилет ги заглави.

Карактеристики на понудата

Слични понуди