.

.

visesunny Божиќ Ирваси Божиќ Дрво Шема 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на Плажа,во Дневните,Шетач,Пелени,Валка

visesunny Божиќ Ирваси Божиќ Дрво Шема 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

2 во (L)x 11,8 во (W) /[Малиот]8.Оваа торба влажна крпа пелена бебе се совршен начин да го одржувате вашиот навлажни, валкани, или валкана предмети содржани.НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!. ♥Двојно zippered џебови мокра торба, еден за сува, чиста предмети, друг за влажни предмети или нечисти пелени.Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да ги задржи вашите daywear мирис сладок.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Мулти-функционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.9in (W) Влажни кеси се одличен за носење пелени, валкани салата облека и влажни бански костуми perfect.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Навистина сите во една торба!Тие може да се користи како пелена влажно и суво чанти,патни торби,складирање кеси,козметички ранци,чанти,се мијат ранци,чанти,се мијат кеси,организаторот на кеси,спортска торба и плажа торба.Во исто време, исто така, се залага за оптимистички став и страст кон животот.Овие крпа пелена бебе мокра торба се совршени за одржување ништо од текстил, пелени за валкани алишта да се навлажни бански костуми perfect.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба влажни бебе!.Со предвремените рачка, брзо вашата торба каде и да ви треба – шетач, менување на маса или куферот.Плус, ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Носат сите ваши елементи во една торба, додека одржување на вашата сува предмети сува и вашиот влажно или soiled одделни предмети.Мала торба е погодна за некои сѐ и сешто, како што се долна облека, toiletries, чорапи и козметика. ✿Симпатична дизајни со највисок квалитет крои и изработка мокра торба. ♥Еко-пријателски, wipeable, перат, обновливи мокра торба, миење на рацете и се исуши, се препорачува да се продолжи животот на ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба.2 во x 11,8 во) мокра торба со 2 zippered џебови може да има околу 5-7 крпа пелени.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Geat подароци Разгледа подароци како роденден, денот на таткото, на мајката ден, денот на вљубените, ден велигден, децата ден, жените ден, карневал, 4 јули, божиќ подарок за мажи, жени, семејството, девојка,сопрузи, сопруга на мајките и татковците.Нашите крпа пелена мокра торба се направени на квалитетот полиестер TPU трајни водоотпорен материјал, продавница валкана крпа пелени во влажна крпа пелена бебе-торба за употреба како мобилен, мирис содржат пелена pail.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ***БРЕНД***VISESUNNY значи обезбедување на жив модел и стилски стил за Бесење Влажно и Суво Кеси .

Карактеристики на понудата

Слични понуди