.

.

Nordtown Надолу Јакна Поправка Комплет Само Лепило (Црвена Боја)

Nordtown Надолу Јакна Поправка Комплет Само Лепило (Црвена Боја)

DEN 238.80

Количина на стоки
Достапно

11 x Авто Адхезивна Поправка Закрпи по Комплет.На помалку од 60 секунди поправка решение да го запре оние надолу, пердуви од избега далеку низ дека досадни солза и поправка на вашиот урната јакна.Со користење на најнова висока технологија засилен перформанси ткаенина и водоотпорен технологија, овие поправка закрпи ќе го поправи вашиот надолу јакна или ски-панталони или вреќа за спиење.Ние гарантираме дека вашата поправка ќе биде на највисок стандард, е најдоброто решение достапни на пазарот денес и обезбедува брза, лесна-за-користење, суптилна и долготрајни поправка.БЕСПЛАТЕН превозот во светот (Типичен времето на испорака; САД & CA 4-8 дена, ЕУ 3-7 дена и Остатокот од Светот 5-12 дена).Опис : Воведување на оригиналниот Надолу Јакна Прва Помош Поправка Печ Комплет од Nordtown во Црвена Боја.На помалку од 60 секунди поправка решение да го запре оние надолу, пердуви од избега далеку низ дека досадни солза и поправка на вашиот урната јакна, овие лепенки, исто така, се најдобро решение за поправка на ски-панталони и вреќи за спиење.Ние гарантираме дека вашата поправка ќе биде на највисок стандард, е најдоброто решение достапни на пазарот денес и обезбедува брза, лесна-за-користење, суптилна и долготрајни repair што не ги расипат вашата предмети изглед, флексибилност и текстура и што е најважно вашиот кул изглед.Нашите Надолу Јакна Прва Помош Поправка Печ Комплет беше специјално дизајниран и произведен од страна на Nordtown со користење на најнова високо-технолошки перформанси ткаенина технологија за да го поправи вашиот надолу јакна или ски-панталони или вреќа за спиење.Овие парчиња се произведени со користење на ново развиен трајни и засилен ткаенина, па тие се супер силни, супер-меки и флексибилни и тие нема да го расипе изглед или текстура на вашиот објект.Само лепило поддржувајќи го прави толку лесно да се направи поправка, едноставно следете едноставна 5-Чекор инструкции водич подолу : Инструкции : (1) да се Лоцира солза. (2) Притисни пердуви внатре. (3) Одберете најдобри големина печ и кора исклучи подлога. (4) се Шири област рамен и притиснете надолу се цврсто за 5 секунди. (5) Работа!Збогум солза и здраво како "бренд нов" Г-дин Надолу Јакна : )Спецификации : Секоја поправка пакет содржи 11 Бр.совршено големина себе адхезивна поправка закрпи : 4 No. "ovals" и 7 Не. "кругови".Димензии на "Овална" Закрпи 1 x 60mm x 42mm 1 x 42mm x 24mm 2 x 15mm x 12mm Дијаметри на "Круг" Закрпи : 1 x 42mm 2 x 30мм 2 x 15mm 2 x 12mm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди