.

.

Климакс Дел MISCC-50-50-KW Лесна Челик, Црна Оксид Позлата Стегање Спојка, 50 милиметри X 50 милиметри понесе, 85 милиметри OD, 124 милиметри Должина, M 10 x 25 Менгеме Завртка

Климакс Дел MISCC-50-50-KW Лесна Челик, Црна Оксид Позлата Стегање Спојка, 50 милиметри X 50 милиметри понесе, 85 милиметри OD, 124

DEN 280.80

Количина на стоки
Достапно

Сила на тврди и меки шахти.Дизајн целосно се ангажира вратило без marring.Висок axial оптоварување и вртежен момент капацитет.Толеранција : +.08/-.000. Црна оксид обезбедува некои отпорност на корозија.Климакс Метал, MISCC-50-50-KW, MISCC 50mm x 50mm ID Црна Оксид Челик Едно Парче Стегање Спојка KW Црна Оксид Челик Метрички Едно Парче Индустриски Стандард Стегање Спојување со Keyway.Висок axial оптоварување и вртежен момент капацитет.Не март вратило.Димензионални Цртање : Метрички Едно Парче Индустриски Стандард Стегање Спојување со Keyway.

Карактеристики на понудата

Слични понуди