.

.

М MOTEEPI Mens Ракави Мускулите Кошули Тренингот Спортски Сали Резервоарот на Врвот Брз Сува

М MOTEEPI Mens Ракави Мускулите Кошули Тренингот Спортски Сали Резервоарот на Врвот Брз Сува

DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 88% Полиестер, 12% Spandex.Машина За Миење.Влага-wicking, брзо-за сушење ткаенини се лесни и меки, обезбедување на подобри breathability да ви помогне да бидете кул и удобно.Без ракави дизајн & 4 начин се водат зголемува слободата на движење, обезбедува флексибилност и покажува исклучите вашите мускули.Tagless јака и interlocking шевовите за да се минимизира chafing и триење.Рефлексивни мускулите undershirts резервоарот врвот за разни спортови како што се трчање, фитнес, фитнес тренингот, тренинг, дигање, кошарка или повик носат.Машина перат и лесно да се грижи.Ве молиме погледнете го големината на табелата за точни големината.Tagless јака зголемување носи удобност.Машина Перат.Совршена за трчање, обука, бејзбол, кошарка, фудбал, салата, тежина обука, циклус, јога, rashguard, bodybuilding, итн.

Карактеристики на понудата

Слични понуди