.

.

Бања Сапун Зголеми Цвет Флорални Миризливи Сапун Ливчиња од Роза Тело Сапун во Подарок Кутија за Денот на Вљубените Годишнината Роденден Мајки Ден, Подарок за Неа (

Бања Сапун Зголеми Цвет Флорални Миризливи Сапун Ливчиња од Роза Тело Сапун во Подарок Кутија за Денот на Вљубените Годишнината Роденден

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

БРЗИОТ РАЗВОД - Раствора Целосно, Брза, Богата Пена, Нежна Текстура, Без Влакна.БЕЗБЕДНО И ПРАКТИЧНО - Со ливчиња од роза, сапун, и материјали кои се користат се сите природно-fragranced сапун.Безбедно, не-надразнување и нетоксичен.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Само додадете неколку цвет сапун во топла бања за да уживате во релаксирачки впие, или повлечете на petal за лична миење на рацете.ЛУКСУЗНО ПАКУВАЊЕ - розата во облик на сапуни го симболизира љубов.Совршен подарок за Денот на Вљубените / Божиќ / роденден / Годишнината/Ден на Мајката.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ - Тоа Ќе ви Даде Повеќе Романтичен и Пријатно Атмосфера да се Бања.Тоа е совршен подарок за вашиот љубовник или сопруга за да го прикажете вашиот вистински долга љубов за неа!.За раце, пилинг исклучување еден petal, влажна рака, и бришење меѓу палмите да пенливата.Еден petal е повеќе од доволно за едно миење.За капење : Едноставно посипете мал број на ливчиња од роза во када со половина исполнет топла вода.Пена и распуштање да се создаде освежување, миризлива бања.Најдобрите подароци за Мајки Ден, Божиќ, роденден, свадба, итн.

Карактеристики на понудата

Слични понуди