.

.

SALUTUYA Мулти-Функција на Домаќинство Машина за Шиење со Полно Опремен Преносни Олесни Замена на Bobbin Гајтанот. Таписерии Изработка Мали Лесно да се(САД прописи)

SALUTUYA Мулти-Функција на Домаќинство Машина за Шиење со Полно Опремен Преносни Олесни Замена на Bobbin Гајтанот. Таписерии Изработка

DEN 1134.96

Количина на стоки
Достапно

Лесно да се работи, како мини машина за шиење, може да даде двоен линија и совршен бод контрола.Подобро визуелно и поудобно отколку традиционалните машини, овој вид на машина за шиење е пренослив.Голем ролна може да се користи со rewinding опрема за да се овозможи замена на bobbin гајтанот.Практична adoptability им помага на таква машина за шиење е со висок квалитет ги задржи своите високи перформанси за долго време.Зависи од исклучителна изработка, малите и мала тежина машина за шиење, може да се добие голема популарност.Функција : 1. Зависи од исклучителна изработка, малите и мала тежина машина за шиење, може да се добие голема популарност.2. Подобро визуелно и поудобно отколку традиционалните машини, овој вид на машина за шиење е пренослив.3. Лесно да се работи, како мини машина за шиење, може да даде двоен линија и совршен бод контрола.4. Практична adoptability им помага на таква машина за шиење е со висок квалитет ги задржи своите високи перформанси за долго време.5. Голем ролна може да се користи со rewinding опрема за да се овозможи замена на bobbin гајтанот.Спецификација : Предмет Тип : Мини шиење machine Pattern : 1 x Мини Машина за Шиење Тело, 1 x Подножјето на Возилото, 1 x Моќ Plug-Кабел 1 x Гајтанот со Жица, 3 x Гајтанот без Жица, 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот, 1 x Игла Threader, 1 x Еден Needle Battery Тип : 4 АА батерии (Не се вклучени)Широк Напон : 110-240 VPackage Листата : 1 x Мини Машина за Шиење Body1 x Нога Педалата 1 x Моќ Plug Cable1 x Гајтанот со Wire3 x Гајтанот без Wire1 x англиски Корисникот Manual1 x Игла Threader1 x Една Игла.

Карактеристики на понудата

Слични понуди