.

.

Гел Лак 51 Шишиња Ejiubas Божиќ Помине Уметност

Гел Лак 51 Шишиња Ejiubas Божиќ Помине Уметност

DEN 1643.52

Количина на стоки
Достапно

★ ГЕЛ ЛАК за ПОЛНЕЊЕ : До 48 Pcs популарни убава трендовски бои во еден прекрасен подарок кутија, погоден за секојдневна рутина живот во пролет, лето, есен, зима.Купи овој гел лак за полнење за да се задоволат вашите цела сезона гел лак боја треба.Со овие шарени гел лак, можете да направите убави и привлечни помине уметност дизајн на свој. ★ ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА & ЗДРАВА ФОРМУЛАТА : гел лак во собата може да биде високо пигментирани и да имаат добар истрајност, кое може да трае повеќе од 3-4 недели со соодветна примена.Овој гел лак за полнење е направен од природни смоли.Здрава формула, не-токсични,мала мирис. ❤ Еден Комплет ги Исполнува Сите Ваши Потреби - Совршен Ejiubas ФОЛИЈА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ : 2 кутии * 10 дизајни на нокти фолија трансфер налепници(Chritmas & ноќта на Вештерките) , 500 PCS stiletto помине совети, 1 * помине фолија(15ml), 1* горниот слој(15ml), 4* помине лепак(2g),1*6 W помине мини светилка.Оваа прекрасна фолија помине уметност прави вашите нокти сјајна и повеќе стануваат најатрактивни. ❤ Модерен Помине Уметност Фолија - Ejiubas помине фолија лепак со силна лепливоста, спарување со нашите шарени декорација налепница се направи вашите нокти како убава уметничка слика, голем капацитет со повеќе модели се погодни да го изберат најсоодветен дизајн кој одговара на вашите секој прст. ❤ Привлечна Божиќ Нокти Фолија Трансфер - Различен стил и обликот на ноктите уметност фолија налепници ви помогне DIY вашиот уникатен фолија нокти дизајн и, исто така, може да се примени и на прстите, особено голема за пренос на фолија налепница е моделот на вашиот поли помине продолжување гел.Дизајн вашиот уникатен ноќта на Вештерките помине уметност и Божиќ помине уметност во овој празник.Лесно да се спаси и да го носат, подолготрајни споредба со нормален налепници со врвот грб.Гел Лак 51 Шишиња Ejiubas Божиќ Помине Уметност.

Карактеристики на понудата

Слични понуди