.

.

Чиста Вода Камчиња Аквариум Чакал - Cumberland Реката Камења

Чиста Вода Камчиња Аквариум Чакал - Cumberland Реката Камења

DEN 498.00

Количина на стоки
Достапно

Чиста Вода Камчиња Слатководни Аквариум Супстрат содржи сите природни чакал со риба-безбедно 100% акрил слој.Овие атрактивни камчиња се нетоксични, colorfast, и нема да го смени хемија на вашиот аквариум со вода.Чакал Жито Големина 6.3 - 9.5 mm Premium слатководни аквариум substrate Natural чакал со 100% акрил coating Non-токсични, colorfast, нема да ја смени водата chemistry Pure Вода Камчиња се препорачува за аквариуми, езерца, terrariums, градини, potted растенија, вазни, пепел коцки, занаети.Чиста Вода Камчиња Слатководни Аквариум Супстрат содржи сите природни чакал со риба-безбедно 100% акрил слој.Овие атрактивни камчиња се нетоксични, colorfast, и нема да го смени хемија на вашиот аквариум со вода.Чакал Жито Големина 6.3 - 9.5 mm Premium слатководни аквариум substrate Natural чакал со 100% акрил coating Non-токсични, colorfast, нема да ја смени водата chemistry Pure Вода Камчиња се препорачува за аквариуми, езерца, terrariums, градини, potted растенија, вазни, пепел коцки, занаети и хоби, архитектонски површини, уредување дизајни, и многу повеќе!Бидете сигурни да проверите сите бои на располагање за да го најдете совршениот чакал за вашите потреби.

Карактеристики на понудата

Слични понуди