.

.

BeeGreen 12 Пакет Симпатична Животно Обновливи Намирници Кеси Персоналните Почетна Tote Торба лопез и од неодамна 13oz Платно со Внатрешен Патент Pocket на Плажа, Училиште за ?

BeeGreen 12 Пакет Симпатична Животно Обновливи Намирници Кеси Персоналните Почетна Tote Торба лопез и од неодамна 13oz Платно со

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

12 ПАКЕТ & ИСКЛУЧИТЕЛНА ЖИВОТИНСКИ ПЕЧАТИ : На обновливи шопинг кеси содржи 12 пакување кеси во 6 различни животински модели, кои можат да се исполнат намирници, активности на отворено, партии, фестивал употреба во исто време.Различни графики го прават нашите крпа намирници кеси погоден за секојдневна употреба, и кога намирници шопинг, може да се назначи различен стил кеси за различни нешта.Единствена животински модели додадете повеќе забава во вашиот живот и совршен како подароци за различни партии и фестивали.X-ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ТРАЈНИ : Нашата намирници tote кеси мерка за W15"*H15.8"*D4.7" со 9.5-инчен справи со која лесно може да се одржи 50 Кг или 2-3 купувач вреќи со работи.На 4.9* 5.1 инчи внатрешна торбичка може да се одржи вашите важни елементи за лесен пристап.Сите tote кеси најголемиот дел се направени од полиестер ткаенини кој е лесен но цврсти и сите шевовите се засили со пристрасност лента што го прави обновливи tote кеси доволно силна за да се спакуваат тешки намирници, како конзервирана стоки, литри млеко.Внатрешниот Патент Торбичка & Надворешното Копче за Затворање : Нашата платно tote торба има внатрешен патент торбичка.На патент торбичка, го прави лесно да ги зачувате вашите мали значајни објекти,како што се телефонски,копчиња, очила.И го прави лесен пристап и да се спречи предмети од паѓање.Во прилог, на надворешното копче затворање на платно tote торба за жените може да се заштити вашиот beloings поефикасно.Класичен лопез и од неодамна Везови Фонт & Персоналните Подарок : Секој персоналните tote торба е индивидуално користејќи високо тема густина лопез и од неодамна во класична црна фонт.Овозможувајќи ви да им даде на вашиот подарок личен допир.Па персоналните totes за жените може да биде совршен за жените,невестата,учител во училиште, водителка,мајка и пријатели.Исто така, лопез и од неодамна на подарок торба може да биде симпатична начин да се заблагодарам на вашата пратилки, слугинката на чест, мајка на невестата/младоженецот, и гости, за нивната љубов и поддршка на вашиот посебен ден.Рака Мие & Обновливи:Нашата почетна tote торба е направен од 100% 13oz природен памук платно.Тешки платно од надвор, и отпорни на влага наредени внатрешни работи.На комунални tote торба е лесно рака мие и долготрајни.(Забелешка : машина за миење не е предложен.) Можете да ја користите оваа обновливи платно торба за долго време и тоа исто така може да ви помогне да се намали влијанието врз животната средина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди