.

.

Шумски Животни Мини Ранец Чанта за Деца Години на Возраст од 2 до 6 Години, Естетски и Практични Ранец со Градите Тока и се Подигнат Поводник, Големина: 10.9 × 5.9 × 12.9 инч

Шумски Животни Мини Ранец Чанта за Деца Години на Возраст од 2 до 6 Години, Естетски и Практични Ранец со Градите Тока и се Подигнат

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал & Големина : 100% полиестер влакна со целосна печати модел, Лесен и издржливи. 10.9 × 5.9 × 12.9 инч.Прегради : една од главните џеб, еден во предниот џеб, два страна мрежа џебови и еден монтажни подигнат поводник.Голем капацитет за менување на платно, книги, закуски, таблет, ручек кутија, шише за вода, чадор и други предмети.Карактеристики : Монтажни подигнат поводник обезбедува деца во дивината или преполн околина, градите тока се избегне рамо ремени лизгање, рефлексивни ленти подобрување на безбедноста во темнина, густа мрежа дише задната страна.Слатки и паметни ранец со прекрасна шема персоналните печатење за 2-6 возраст градинка предучилишна момчиња и девојки.Повод : погодна за пешачење, училиште, поле патување, патување.Идеален подарок кога вашите деца назад на училиште.Перење настава : Рака мие препорачува, Висат да се исуши, железо на ниска температура, не исплакнете со кајгана, не присилува.Овие високо квалитетни ранци се одлични за години и млади деца или да ја користите за некоја пелена торба.Карактеристики дизајни како градите тока, поводник и рефлексивни ленти се направи тоа многу корисен за вашите деца, кога тие одат на училиште, или да ги земе случува надвор.Прекрасна око фаќање на модели ние избрани на овие ранци ќе направи вашите деца стане центар на внимание.

Карактеристики на понудата

Слични понуди