.

.

(Количина: 600 Парчиња) Beauticom 15G/15ML (0.5 мл) Круг Јасно Тегли со Завртка Капа Капак за Билки, Зачини, Лабава Лист Чаеви, Кафе и Други видови на Храна - BPA Free

(Количина: 600 Парчиња) Beauticom 15G/15ML (0.5 мл) Круг Јасно Тегли со Завртка Капа Капак за Билки, Зачини, Лабава Лист Чаеви, Кафе

DEN 2639.76

Количина на стоки
Достапно

Боја : Јасно.Количина : 600 Парчиња (Тегла) и Капакот).Димензии : Надворешно - 1.7 Инчи x 1 Инчи / Внатрешно – 1.5" во.Висок Квалитет Акрилик Отпорни на Кршење и Warping, BPA Free.Користите за да ги зачувувате широк спектар на објекти од храна за да се козметика за уметност резерви и хардвер.Можностите се бескрајни!.Висок Квалитет 15 G/15 ML Јасно Капак Садот Тегли Обновливи Акрилик Тегли за Чување на Креми, Лосиони, Make Up, Козметика, Lip Balm, Усна Сјај, Струже, Salves, Ноктите Додатоци, Шарм, Монистра, Мали Накит и Повеќе Може да Се Користи За Мешање или Земање на мостри Убавина или Здравјето на Производи Одлична за Професионални или Лични Употреба Лесен и Компактен за Лесно Патување Употреба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди