.

.

Хасегава JT51 Пластични Модел комплет

Хасегава JT51 Пластични Модел комплет

DEN 244.80

Количина на стоки
Достапно

Хасегава Модел Комплет.Точни Скала Модел.Бои и Лепак Потребно.Лесно да се Изгради.Детални Инструкции Се Вклучени.Хасегава HAWKER УРАГАНОТ МК.ЖИТО JT51 Скала 1/48 - Пластични Модел Комплет 9051 Број на Модел : 9051 Скала - 1 : 48 Ова е unassembled пластични модел комплет , бара монтажа .Бои за да се купи одделно .Ова не е играчка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди