.

.

PRO4-70 Стерео Гејмерски Слушалки (Кавер -) PS4

PRO4-70 Стерео Гејмерски Слушалки (Кавер -) PS4

DEN 1271.76

Количина на стоки
Достапно

Внатрешно контрола на јачина на звук за симултан Чет & Игра звук прилагодување.Флексибилни Бум Микрофон, а Микрофонот за Исклучување на опција.Прилагодливи поместена headband.Мека поместена уво перници. 1.2 Метри Кабел со 3.5 милиметарски џек приклучен кабел/ 40mm Говорникот Возачи.На PRO4-70 Стерео Гејмерски Слушалки е специјално дизајниран да одговара на потребите на страствен гејмер.Оваа Официјално Лиценцирани Слушалки доаѓа со 40мм говорникот возачите за да се обезбеди сериозен аудио искуство.На внатрешно контрола на јачина на звук го прави полесно од било кога да го следат вашиот аудио, ви дава слобода да ја истовремено се прилагоди Разговарате и да Игра звук.На PRO4-70 Слушалки има прилагодливи поместена headband да им понуди врвна удобност за време на интензивен игри сесии.

Карактеристики на понудата

Слични понуди