.

.

Хермес Хардвер Дијамант Core Вежба Бит - Влажни за Дупчење Бетон, Армирано Conrete,Тули и блокови - 16 Дијаметар / 1-1/4- 7mm Арбор

Хермес Хардвер Дијамант Core Вежба Бит - Влажни за Дупчење Бетон, Армирано Conrete,Тули и блокови - 16 Дијаметар / 1-1/4- 7mm Арбор

DEN 1053.60

Количина на стоки
Достапно

Дијамант Вежба Малку, наменета за дупчење тешко бетон, ѕидарија, тешко тула, и други тешко материјали.Дијаметар : 16".Дупчење на длабочина : 16" корисни.Арбор : 1-1/4"-7mm.Дупчење метод : Влажно.Влажни core вежба битови со висок дијамант концентрација и квалитет, за побрзо coring и подолг живот.Совршен за дупчење : Concrete Concrete со светлина челик reinforcement Other тешко ѕидот .

Карактеристики на понудата

Слични понуди