.

.

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави Случај за Леново Јога Табот 11 2021 YT-J706F 11.0 инчен Тенок Три Пати Стојат Smart Случај,Мулти - Агли на Гледање Стојат Тешко Школка Folio С?

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави Случај за Леново Јога Табот 11 2021 YT-J706F 11.0 инчен Тенок Три Пати Стојат Smart Случај,Мулти

DEN 705.36

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилност】Само наменета за Леново Јога Табот 11 2021 YT-J706 F 11.0 инчен Таблет.Answer : ___________________________ NOTE : НЕ одговара за други модели, ве молиме проверете број на модел на задната страна на вашиот таблет пред да купите. 【Прилагодливи Агли】Две Стенд Слотови се Обезбеди Стабилен и Здрав прилагодува според вашите потреби оптимално гледање искуство. 【360° Целосна Заштита】Ултра тенок и лесен КОМПЈУТЕР хард назад случај дизајн, Сеопфатна заштита за вашиот за Леново Јога Табот 11 2021 YT-J706 F 11.0 инч.Тоа го штити вашиот таблет од гребнатини, шокови, dusts, капки или било кој друг дневен надомест на штета.Прецизни cutouts овозможува лесен пристап до сите копчиња, дозволете му на вашиот таблет вклопува удобно во случајот. 【Ултра Тенок Целосен пристап до сите функции ,Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња.Функција : - За Леново Јога Табот 11 2021 YT-J706 F 11.0 инчен Таблет Случај Покрие - PC тврд материјал, Ултра тенок и лесен тешко назад на вашиот уред голема заштита - Нудат одлична заштита од секојдневна употреба,Едноставен, но стилски - Стои Функција : Проп до вашиот таблет здрав , обезбедување на повеќето удобно агли, додека гледањето видеа или соочува време - Магнетни Затворање Дизајн : Флексибилен и да се обезбеди доволно да се одржи тоа се отвори или затвори - Совршено се вклопуваат за да леќи на камера и екран, лесен и брз пристап до сите buttons What е во Пакет : 1xdropproof Случај.

Карактеристики на понудата

Слични понуди