.

.

NU2322M цилиндрични валчести лежишта, 110 mm x 240 mm x 80 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен без Прирабница, отстранлив, имајќи челик, 1 парче (Големи?

NU2322M цилиндрични валчести лежишта, 110 mm x 240 mm x 80 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен без Прирабница,

DEN 12893.04

Количина на стоки
Достапно

Имајќи челик долг живот лого, мазна, ниско ниво на бучава.Еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен без ребро, отстранлив, употреба, ве молиме додадете масло или маст.NU2322 M (внатрешен дијаметар = 110 mm, надворешниот дијаметар = 240 mm, дебелина = 80 мм).Директно создаден за монтирање на конвенционалните цилиндрични вратило.Бакар Кафез.

Карактеристики на понудата

Слични понуди