.

.

100-ПАРЧИЊА 10ml 10cc Индустриски Шприцеви со 14 GA 1 Тапи СОВЕТ Игли - Голема за Лепак Апликатори, Масло Издавање

100-ПАРЧИЊА 10ml 10cc Индустриски Шприцеви со 14 GA 1 Тапи СОВЕТ Игли - Голема за Лепак Апликатори, Масло Издавање

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

ИНДУСТРИСКИ ОДДЕЛЕНИЕ ШПРИЦЕВИ - 10cc капацитет, луер заклучи конектор обезбедува игла во место. 1" ЛУЕР ЗАКЛУЧИ ИГЛИ - 14 Мерач нерѓосувачки челик рамен совет игла, max внатрешен дијаметар.ТАПИ ИГЛИ - Не за медицински, за индустриска употреба.ИНДУСТРИСКИ ИЗДАВАЊЕ ШПРИЦЕВИ СО ИСКРЕН СОВЕТ ИГЛИ.Оваа шприц пак широко се користи, одлична за научна лабораторија, експерименти, рамни назад rhinestones, хоби занаети, дома или индустриски прецизност апликации на CA лепила, масло рефил, парфем, мазива, пломби, итн.Answer : ___________________________ Note : шприцеви и игли не се стерилни, а не за инјектирање употреба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди