.

.

YestBuy 4 Ниво Полица Торта менито што Стојат (Сино) +5 Тиер Премиум Cupcake Носителот – Акрил Cupcake Кула Display – Cady Бар Партија Décor – Акрил Екранот за Тесто Свадби, Роденден (Ш?

YestBuy 4 Ниво Полица Торта менито што Стојат (Сино) +5 Тиер Премиум Cupcake Носителот – Акрил Cupcake Кула Display – Cady Бар Партија

DEN 1898.40

Количина на стоки
Достапно

Совршен Избор : во Потрага по начин за прикажување на вашиот стока во модерен и елегантен моден што ќе го задржи на купувачите се враќаат?Дали би сакале да уживаат во еден уредно организирани cupcake полица без постојана кавга и waisted време?Овој приказ застане е токму она што ви треба!.Премиум Квалитет на Изградба : Овие десерт стои се направени со супериорен квалитет, високо трајни акрилик материјал и се со висок степен на заштитна фолија, и се лесни за чистење, гарантирано да го издржат тестот на времето.Лесно DIY Инсталација : за Разлика од сличните производи на пазарот, ова акрилик се прикаже случај е лесно да се инсталира без да се бара скапи помош од стручни лица, и ги содржи сите потребни хардвер за непречено и брзо искуство!.Модерен и Елегантен : Додадете стилски и шик допир на вашиот дисплеј windows, бања или суета табела со овие модерни и разноврсна акрилик се залага за дисплеј кој има јасна транспарентен дизајн погодна за секој стил или décor!.Мултифункционален Дизајн : Ова 4-чекор акрилик столб има широк апликации во вашата продавница, бутик, пекарски или дома, се идеални за прикажување ништо од cupcakes, десерти, стакло, фигурини, парфеми, козметика, шминка, додатоци, накит и многу повеќе!. 【ОНА што ВИ ТРЕБА】 Дали сте во потрага за посебен и исклучителен начин на прикажување cupcakes?Од сега па натаму, секоја свадба, годишнина или роденден се случува да биде повеќе да се забавуваат со Европската стилски cupcakes стои дека ќе се создаде неверојатно екранот за вашиот десерт. 【ПРЕМИУМ ДИЗАЈН】Нашите cupcake стојат има четири акрилик плочи со 4.7" растојание меѓу нив.Можете да ги отстрани сите на супериорен плочи и reassemble нив слободно.Секое тесто решетката е направен со премиум 4 мм дебел акрил, се многу издржливи и отпорни. 【ИМПРЕСИВНИ ДЕТАЛИ】 На акрилик прачки на cupcake кула екранот имаат вградени cupper орев во средината со цел да се задржи застане исправен и стабилна.Cupcakes застане е екстра големи и може да се одржи до 60 cupcakes на 2.5" дијаметар или еквивалент на 12 lb.на храна. 【СПЕЦИЈАЛЕН БОНУС】 Заедно со акрил десерт екранот, ние сме, исто така, нуди специјален LED светло гарланд дека може да се создаде магичен чувство на ансамбл.На акрилик екранот има извонреден раб финиш и гума точки на дното, кои се спречи лизгање. 【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】 Ние веруваме во квалитетот и дизајнот на нашата премиум торта застане.Сепак, ако се најде било каков проблем со нашиот производ, ќе се добие целосна наплата во рок од 30 дена од денот на купување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди