.

.

TongLingUSL 3D USB Надворешни Blu Ray Преносни DVD Плеер HDD Играчи Media Player DVD Portatil Диск HD Mp4 CD DVD Плеер

TongLingUSL 3D USB Надворешни Blu Ray Преносни DVD Плеер HDD Играчи Media Player DVD Portatil Диск HD Mp4 CD DVD Плеер

DEN 1080.00

Количина на стоки
Достапно

Одличен подарок за пријателите и семејството. 1. формат support : поддршка ISO Blu ray Диск формат, вклучувајќи различни видео формати, ISO,MKV,AVI,RMVB,WMV,TS,BDMV,MP4,MPEG формат. 2.Поддршка DTS-HDMaster и DOLBY на сличен легален начин-HD : MPEG-4,aac,мајмун,flac,ogg,Mp3,wma,Dolby Digital rights,Dolbt дигитален аудио опремени со оптички влакна,излез неверојатен ефект. 3.на регионот и декодирање : на регионот и декодирање (DVD сите област + Blu ray ABC област) укинување на Ракавици верзија на CINAVIA за исклучување на жиг, да се реши проблемот на играње со CINAVIA пиратски Blu ray диск и Blu ray оригиналната датотека за исклучување;. 4.интерфејс е завршена : опремено со оптички влакна, коаксијален и независни 5.1 канал аналоген аудио излез, со цел да се прилагодат на различни дигитални аудио декодирање моќност засилувач производи;.На корпоративна филозофија на "Tong Ling USL" е "да се направи подобро производи." Нашата фабрика е ISO-квалификувани фабриката, па контролата на квалитетот е многу строга, затоа што тоа е фабрика директни продажби, па цената не е висока, тоа може да се разликува од другите производи.Спецификација на производот : име на Производ : Blu ray DVD player Support формати : DVD/CD/MPEG4/RMVB/MP3 Power опсег : 11-19 WSize : 360*230*38mm Weigh : 2.5 kg Interface тип : USBVideo Систем : NTSC/PAL/SECAMElectronics / Телевизија & Видео / ДВД & Рекордери / Преносни ДВД.

Карактеристики на понудата

Слични понуди