.

.

Племенски Жените се Повлече на Skort

Племенски Жените се Повлече на Skort

DEN 613.68

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 76% Rayon, 21% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Skort Кратко Здолниште Повлече На.Се лизга во оваа skort во утринските часови и ќе биде добро да се оди цел ден долго!Неговото неверојатно широк bengaline ткаенина и скриени шорцеви се сите за удобност и практичност, додека неговата печатени ткаенини и здолниште-стил за надворешноста да се олицетворение на кул.

Карактеристики на понудата

Слични понуди