.

.

VXB Бренд Јапонија MJB-95-ТА 38mm да 45mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:45mm Спојка Должина: 126 Спојка Надворешниот Дијаметар:95

VXB Бренд Јапонија MJB-95-ТА 38mm да 45mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:45mm Спојка Должина: 126 Спојка

DEN 691.20

Количина на стоки
Достапно

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 38mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 45mm.Спојување Должина : 126. Спојување Надворешниот Дијаметар : 95. 7-15 дена превозот.VXB Бренд, NBK Јапонија MJB-95-ТА 38mm да 45mm Jaw-тип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJB-95-ТА 38mm да 45mm Вилица-тип Флексибилни Цевки, ова е Вилица тип флексибилни цевки.На дното дозволува ексцентричност, angularmisalignment, и на крајот-се игра.Спојување Понесе 1 Дијаметар : 38mm Coupling Понесе 2 Дијаметар : 45mm Coupling Должина : 126 Coupling Надворешниот Дијаметар : 95 Material : Stainless This е вилица тип флексибилни цевки.Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Тесни одговара ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува eccentricityangular неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Тоа е електрични insulation Made во Japan Quantity : One ALWBCFMNumber на bolts M'Wrench вртежен момент(N-m)9550126203 M88 M835 NBK Јапонија MJB-95-ТА 38mm да 45mm Вилица-тип Флексибилни Coupling MJB-95-ТА-38mm-45mm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди