.

.

HEDBOX | PROBANK-2S | V-Планината 13200mAh / 196 Пот Dual Channel Моќ Станица Наместете

HEDBOX | PROBANK-2S | V-Планината 13200mAh / 196 Пот Dual Channel Моќ Станица Наместете

DEN 1876.80

Количина на стоки
Достапно

На Hedbox моќ банка поставите обезбедува континуирано напојување на сите единици кои се користат во студио и на терен.Користење на Hedbox DC Моќност Кабел RPC-DC4 X4 XLR женски за машки (вклучени во комплетот) сет обезбедува постојана DC напојување за видео, аудио и опрема за осветлување со вкупно независност на редовна AC напојување.LED дисплеј се обезбедува јасни, точни и прецизни екранот на моќ, статус, статус на полнење, батерија канал статус и моќ банка режим.Прикажана полнење на владата (Адаптер ПРОЗОРЦИ LED Светлото) дава јасен увид во кој канал (CH1 или CH2) на моќ банка е активен режимот.Со светли и интензивна светлина, отчитување е вклучена функцијата во темница.Моќта банка единица е опремен со дополнителна поддршка стои со што го прави лесно да се работи.Поддршка стои обезбедуваат дополнителна стабилност додека се полни само една батерија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди