.

.

Маска за коса Третман За Сува Коса амбасадата на кралството Мароко Формула - Навлажнувачки За Сува и Боја на Косата 250 ml 8.45 fl.оз,Мароко Argan Масло Коса Производи За Бој

Маска за коса Третман За Сува Коса амбасадата на кралството Мароко Формула - Навлажнувачки За Сува и Боја на Косата 250 ml 8.45 fl.оз,Мароко

DEN 702.00

Количина на стоки
Достапно

СУВА ОШТЕТЕНА КОСА : Поправки, обновува, ги зајакнува слабите и обработени над коса насоки.Амбасадата на кралството Мароко Косата Маска враќа на текстура на косата оставајќи мека, свиленкаста и повеќе податлив со секоја употреба.КОСАТА СПАСУВАЊЕ : Нашата формулиран за коса, маска ја храни косата со Argan масло робустен во витамини и хранливи материи.Маска третман за сите типови коса, вклучувајќи permed, кадрава и природни влакна.ДЛАБИНСКО КОНДИЦИОНИРАЊЕ : Интензивен третман кој хидрира скалпот и косата насоки поправка кршливи, frizzy и непослушните коса.На keratin исполнет маска лечи и поправки сува оштетена коса со нежно борба против ефектите на белење, боење и хемиски третмани.Напуштање на вашата коса веднаш мека како свила во минути.ARGAN МАСЛО : Нашите производи се направени со чиста состојки кои го врати, го надополнува сите типови коса и текстури.Нашата маска третман е за секого вклучувајќи ги и Мажите и Жените.АЖУРИРАЊЕ на ВАШАТА КОСА РУТИНА : Нашата Хранлива Маска за третман обезбедува салон искуство во удобноста на вашиот дом.Кралската Мароко маска зајакнува кршливи над обработени коса.Се применува квартал на големината на износот на влажна коса, по можност по shampooing.Оставам во третман за 5-7 минути и исплакнете.Користете Неделно да се врати и да се надополнува и да се обезбеди дополнителни реставрација кога се користи со други амбасадата на кралството Мароко косата третман производи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди