.

.

NLKDD Поправка Комплет Мултифункционален Телефон Отворање Поправка Алатка Погоден за Телефонот,Лаптоп,PC 38 1 Шрафцигер Сет

NLKDD Поправка Комплет Мултифункционален Телефон Отворање Поправка Алатка Погоден за Телефонот,Лаптоп,PC 38 1 Шрафцигер Сет

DEN 1447.20

Количина на стоки
Достапно

Ќе ви овозможи да се отвори капакот на мобилен телефон лесно без да го оштети телефонот капак.Заеднички погоден за прецизност работа во електроника,DIY модели,накит,око, очила и други домашни апликации.Битови материјал хром vanadium со силни магнетни.Професионални преносни хардвер алатки со совршен weight Color може да бидат малку различни, поради монитори.Ве молиме да земете вистински производ како стандард,ви благодариме за разбирањето!Ако имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме контактирајте ме,ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Карактеристики на понудата

Слични понуди