.

.

MyGift Селски Темно Кафеава боја на Дрво & Блек Метал Различни Висина Накит Екранот Risers Мирување, да го Поставите на 3

MyGift Селски Темно Кафеава боја на Дрво & Блек Метал Различни Висина Накит Екранот Risers Мирување, да го Поставите на 3

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Сет на 3 нивоа блек метал екранот risers со рустик темно кафеава боја на дрво блузи.Совршен салон врвот застане за да го прикажете вашиот омилен накит.Удобен застане за употреба дома за да се прикаже козметика, накит, додатоци и многу повеќе.Различни височини се приспособат на широк спектар на елементи, за да биде лесно да се прикажува и се гледа.Приближните Димензии : Мали - 6 W x 6 D x 4 H; Средно - 6 W x 6 D x 6.26 H; Големи - 6 W x 6 D x 8 H (во инчи).Обезбедување на висина варијанта за да се прикажат и да се нагласат стока во трговијата на мало поставки, овие селски темно дрво-на врвот метал risers додадете драматичен дизајн на аранжмани и да се направи шопинг повеќе релевантни за клиентите.Со височини од околу 4, 6 и 8 инчи, овие се прикаже сида подобрување на видливоста на клучните предмети, додека дополнување на индустриски и комерцијални decors со робустна конструкција и утилитаристички изглед.Исто така корисни во домот, овие се прикаже стои за да додадете драма да се прикажува на антиквитети, керамика, и статуетки, давање професионални музеј-како и презентација, да се покаже богатство предмети во своето најдобро светло.Приближните Димензии : Мали - 6 W x 6 D x 4 H; Средно - 6 W x 6 D x 6.26 H; Големи - 6 W x 6 D x 8 H (во инчи).

Карактеристики на понудата

Слични понуди