.

.

Zwj Туш Caddy Полица Бања Стаклена Полица со Крпа Железнички и Куки Нерѓосувачки Челик Калено Стакло Полици Квадратни Туш Кошница 41-61cm 1 основен капитал (Тиер xindekaishiTC821 (

Zwj Туш Caddy Полица Бања Стаклена Полица со Крпа Железнички и Куки Нерѓосувачки Челик Калено Стакло Полици Квадратни Туш Кошница

DEN 868.80

Количина на стоки
Достапно

✽ МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ КРПА ЗАКАЧАЛКА : Цврсти крпа бар, зацврстување на товарот, не се скрши, не исчезнува, заоблени дизајн, без оштетување на кожата. ✽ СТАКЛО COUNTERTOP : калено стакло чување на countertop, без пепел, лесен за чистење, силна носивоста, може да поставите повеќе предмети. ✽ БЕЗБЕДНОСТ b>✊ Спецификација на Производот : ✅ Производ материјал : метал✅ тип на Производ : полица, складирање полица, цвет мирување, агол рамка, итн.✅ Применливи сцена : бања, комунални соба, дневна соба, градинка, кујна, многу погодни за чување во аголот од бањата.✋ Карактеристики : ✅ 100% нов висок квалитет.✅ Лесно да се инсталира на било кој ѕид, вклучувајќи хардвер.✌ Одржување : ✅ 1. Користете чиста вода и избрише со памучна крпа✅ 2. Ги нежно со влажна крпа или сапун или паста за заби, а потоа исплакнете со вода❗ Забелешка : ⚡ Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.⚡ 100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-20 дена.⚡ Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.⚡ Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Карактеристики на понудата

Слични понуди