.

.

Koloa Зора Патрола Дуксери - Маскирани Суичери Големини S-5XL

Koloa Зора Патрола Дуксери - Маскирани Суичери Големини S-5XL

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

Koloa Зора Патрола Логото Качулка-Маскирани Sweatshirt Печатени со Koloa Thruster Лого на Предната страна. 7.8 до 8 унца, 50/50 памук/поли руно, Воздух авион предиво за мека, пилула-отпорни заврши.Две-ply худ, Обоена-да-одговара drawcord, Поставени во ракавите.Пред торбичка џеб, Rib поврзана ракави и корселе, Coverseamed вратот, рака шевовите и корселе.Во Големини : Мали (35-37), Средна (38-40), Големи (41-43), X-Large (44-46), 2 X-Голем (47-49), 3 X-Голем (50-53), 4 X-Голем (54-57), 5 X-Голем (58-60).

Карактеристики на понудата

Слични понуди