.

.

Зелен Змеј Воин Керамички Cookie Тегла Статуа

Зелен Змеј Воин Керамички Cookie Тегла Статуа

DEN 2932.56

Количина на стоки
Достапно

кујна додатоци Кујна садовите за складирање Чување на сад.Да се ослободи од вашите секојдневни cookie тегла и да го замените со оваа Домашна организација Складирање сад Најдобри складирање тегла Квалитет складирање тегла.Со еден итар насмевка на лицето, на змеј crouches на сите четири стои стража.Овој Змеј Cookie Тегла мерки 10" високи, 8" широка и 7" длабока околу.Тежи околу 2 килограми.

Карактеристики на понудата

Слични понуди