.

.

GBY Микробранова печка рек Кујна багажник, ѕид-монтирани микробранова печка рек мулти-функција кујна складирање чување полица (60cm × 40cm × 70.5 cm) Складирање полица

GBY Микробранова печка рек Кујна багажник, ѕид-монтирани микробранова печка рек мулти-функција кујна складирање чување полица (60cm

DEN 5455.20

Количина на стоки
Достапно

Храна, зачини и други мали предмети може да бидат поставени на врвот на платформа за да се направи микробранова повеќе практично да работат. * Идеални за складирање решение за индустриска и комерцијална употреба : Како простор за заштеда на енергија, полица ви обезбедува дополнителен простор за складирање.Погоден за луѓето во кујни, гардероби, гаражи, туш кабини и други складирање области. * Овој тип на решетката е идеален за оние со најмалите кујна простор за складирање за да се зголеми секојдневна употреба. * Разноврсна - Идеален за микробранови печки или печатачи, тави, плочи, плочи, зачини, тревки, мирудии, конзервирана храна, крпи, toiletries, итн.Разноврсна, повеќе можности за да ги најдете!●Место на оваа складирање rack во кујната рерна или микробранова печка за да добиете повеќе простор за складирање на леќата тегли и други мали кујнски прибор●Користете го како крпа или козметички rack во туш кабина, или стави детергент и штипки за алишта во перална.●Собрани во една канцеларија складирање управување, одржување книги, ракотворби и други мали предмети, внимателно дизајнирани за да ви овозможи да уживате во life1. На микробранова печка решетката не е само кабинет, но, исто така, прави вашата кујна добро организиран и изгледа многу уредни, подобрување на научниот простор за користење.2. На микробранова организатор е направена од еколошки честички одбор, кој е здрав и без мирис, трајни и лесни да се чистат.3. Постојат 4 куки на двете страни на микробранова печка багажник, кој може да се користи за да се откажам лажици или други мали кујнски прибор.

Карактеристики на понудата

Слични понуди