.

.

Старател Технологии FLT50004PK FLT5000 HEPA Замена на Филтер C, AC5000E, AC5250PT, AC5350B, AC5350BCA, AC5350W, AC5300B Воздух Purifiers, 4 пакет

Старател Технологии FLT50004PK FLT5000 HEPA Замена на Филтер C, AC5000E, AC5250PT, AC5350B, AC5350BCA, AC5350W, AC5300B Воздух Purifiers,

DEN 2879.76

Количина на стоки
Достапно

Земја На Потекло : Мексико.Број на модел : FLT50004 PK.Објектот Пакет Димензии : 20.25" L x 9.75" W x 5.75" H. Точка Пакет Тежина : 4.66 lb. 4-Пакет од ВИСТИНСКИ Germ Guardian FLT5000 Филтри.Важно е да се користат само вистински Чувар Технологии замена на делови за одржување на производот перформанси.Само една единствена комбинација на филтерот треба да биде заменет на секои 6-8 месеци, во зависност од употребата на производот.ВИСТИНСКА Замена на филтер за Germ Guardian Прочистувач на Воздух Модели AC5000 E, AC5250 PT, AC5300 B, AC5350 W, AC5350 B, Pure Guardian Модел AP2800 CA, Црна+Декер BXAP250 и Лоу е Idylis Модел IAP-GG-125 Multiple нивоа на чистење вклучуваат HEPA, Пре-Филтри и Јаглен слој да помогне за подобрување на внатрешен воздух quality True HEPA Филтер доловува 99. 97% од прашина и алергените како мали како . 3 microns како што се домашна прашина, пет првут, а се спори и растителни полен.Јаглен филтер ги намалува заеднички смрдеата од домашни миленици, пушењето и готвење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди