.

.

P37 6.5 Сирење Нож Тип 301 Нерѓосувачки Челик Ergo Рачки

P37 6.5 Сирење Нож Тип 301 Нерѓосувачки Челик Ergo Рачки

DEN 220.08

Количина на стоки
Достапно

P37 6.5" Сирење Нож Тип 301 Нерѓосувачки Челик Ergo Рачки.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Тип : Сирење Нож.Димензии : 16.0 Во.X 3.0 Во.X Во 2.0. ✔️ *** Ве молиме да не известите директно од било каква загриженост со авторски права, трговски марки, или патенти.Земаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстрани сите огласи едноставно со се да ни се јавите преку нашата продавница.Дијамант Дома не производството на овој производ и само извори од угледни и 100% потврдени добавувачи кои имаат важечки фактури.**Ergo Handles Product Големина : 16.0 Во.X 3.0 Во.X Во 2.0.Категорија : Сирење Knife Material на Производот : не ' Рѓосувачки Челик.

Карактеристики на понудата

Слични понуди