.

.

Завртка 10/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN84 Дупчиња Капа на Главата Слот Колона Круг Сирење Главата на Завртката од Нерѓосувачки Челик (Дол?

Завртка 10/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN84 Дупчиња Капа на Главата Слот Колона Круг

DEN 1898.40

Количина на стоки
Достапно

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Материјал : 304 (А2-70) не ' рѓосувачки челик.Генерички Завртка Асортиман комплет со различни големини,да ги задоволат вашите дрво и различни хардверски заклучен потреби.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(конец должина)Метрички навој дијаметар : M1(1mm) /М1.2(1.2 mm)/ М1.4(1.4 mm)/М1.6(1.6 mm) / M2(2mm) / М2.5(2.5 mm) / М3(3мм) / M4(4mm) / М5(5mm) / M6(6mm)Метрички навој теренот : 0.25 mm(M1)0.25 mm(м1.2)0.3 mm(М1.4)0.35 mm(М1.6) / 0.4 mm(M2) / 0.45 mm(M2.5) / 0.5 mm(M3) / 0.7 мм(М4) / 0.8 mm(М5) / 1mm(M6)Тема должина : 3мм-40mm Thread дизајн на површината на завртки,избегнување на завртки да биде ослободен ефикасно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди