.

.

Традиција Марами NC Државата Wolfpack Шамија - Гладен Волк Throwback Бела Ткаени

Традиција Марами NC Државата Wolfpack Шамија - Гладен Волк Throwback Бела Ткаени

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Акрилик. 100% Мека Висок Квалитет Ткаени Акрилик.Карактеристики посебни throwback "Календар Издание" логоа.Поддршка на Wolfpack во Стил!.БРЕНД НОВИ за 2015 година!.Официјално Лиценцирани Производ Дел на секоја продажба оди да КООРДИНАТОР на Државниот Универзитет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди