.

.

FOVKP Подни Светилки,Стои Светлина Вертикални Светла Светла Едноставна Нордиските Подот Светилка Дрво Нога Ткаенина Абажур Јапонски E27 Топло Кат Светлина дневната С

FOVKP Подни Светилки,Стои Светлина Вертикални Светла Светла Едноставна Нордиските Подот Светилка Дрво Нога Ткаенина Абажур Јапонски

DEN 7092.00

Количина на стоки
Достапно

Светлината Големина : Подот Светилка : Кол.50 Cm Х Х. 155 Cm.Едноставна Нордиските Модерна Стои Светилка.Кат Светилка Подот Светилка во Осветлување Светилки за Спалната соба Led Сива Dimmable Индустриски Uplighter Сенка Shees со Светилки за Читање Месинг Абажур Кристал Tripod Дневна Соба Модерна Бела Светлина, Светлината Домашна Кујна Осветлување Светилки се Префрлите Стојат Далечински Светлата Дома Readin Платформа за Шиење и Hting Фотографија Кафеава Лента Отворено Ретро Наутички Стојат Кујна Деца Хром Гроздобер Поддршка за Полнење до Огледало Музика Затворен Растенија Стои Стои Бакар Црна Dimmer Sier Убавина Прстен Писма.Овој Кат Светилка е 3 Ce Уверение, Без Блиц, Нема Извор на Светлина,Без Сијалица.Овој Кат Светилки Апликација Област Спална Соба, Дневна Соба, Ресторан, Канцеларија, Изложбена Сала, Хотели, Кино, Ктв, Ballroom, Бината, Дневна Соба, Спална Соба, Бебе Соба, Продавница, Вила,И Др.Мојата Продавница Има Различни Стилови и Бои, Ако Ви Треба Повеќе Стилови, ве Молиме Кликнете на Продавницата над Lofami-Подни Светилки.Елегантен и Стилски Дизајн,Овој Кат Светилка Има Абажур со Нашата Изведба.Со Својата Јасна Текстура и Висока Светлина, Класичен Изглед Носи Елегантен Амбиент на Собата и Овозможува Релаксирачка Атмосфера.Можете Да ја Прочитате или Пуштите Удобно под Мека Светлина и Униформа Светлина.Својот Едноставен и Елегантен Дизајн Совршено се Вклопува во било Каде во Домот, Дневна Соба, Спална соба, Студија, Ресторан и Други Современ Дом Места.Моќност : 21 W(Вкл.)-30 W(Вкл.)Стил : Nordic Suitable Простор : Дневна Соба Студија Соба Спална соба Other Color : Подот Lamp Lamp со или Без Светлина : Нема Light Voltage : 111 V~240 V(Вклучувајќи)Главни Тело Материјал : Дрвени Абажур Главен Материјал : Cloth Light Извор : Блескаво Енергија Led Lamp Number на Извори на Светло : 2 Process : Насликани и Sandblasted Area на Осветлување : 5㎡-10㎡Абажур Материјал : Cloth Light Тело Материјал : Wood Application : Хотел,Канцеларија, Сала Teahouse Чај Бар Дома Декор Осветлување Тела Дневна Соба Pub Package Вклучуваат : 1 Pcs Едноставна Модерната Led Кат Lamp Please Проверете ја Големината и Бојата Пред Купување.Ве молиме Имајте во предвид Дека Може да Има Мала Хроматските Аберации Поради Различни Монитори, ве Молиме да се Разбере.Поради Прирачник за Мерење, ве Молиме Овозможи 3-5 Cm Разлика, Ви Благодарам.➤ Времето за испорака е 10-25 Дена➤Ако сè Уште НЕ Може да ја Примите Вашата Нарачка по истекот на 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас.➤ Ние Веруваме Дека Можеме Да ги Задоволат Вашите Потреби со Производи.Ако Најдете Било какви Проблеми со Нашите Производи, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.Можете да го Молам Оставете 5 Ѕвезда Позитивни Feed Врати за Us.by на Патот, Ако Ви се Допаѓа Нашата Продавница, ве Молиме Додадете Нашата Продавница до Вашите Омилени.Ние Продавница Има Различни Стилови и Бои, Ако Ви Треба Повеќе Стилови, ве Молиме Кликнете на Продавницата Погоре.

Карактеристики на понудата

Слични понуди