.

.

WYFDC Цврсто Дрво (Орев Крпа Рек Бања Пешкир Рек Бања Полица Бранеа Злато Бања Виси Род Ѕид Виси Сет

WYFDC Цврсто Дрво (Орев Крпа Рек Бања Пешкир Рек Бања Полица Бранеа Злато Бања Виси Род Ѕид Виси Сет

DEN 11269.44

Количина на стоки
Достапно

Отсечени да се исцеди.Поделбата за дизајн суши брзо.Анти-корозија и анти- ' рѓа.Водоотпорен и влага-доказ реши грижи.Тоа може да прими повеќе и понудата проштална да се валкани и неуредна бања.Отсечени да се исцеди.Поделбата за дизајн суши брзо.Анти-корозија и анти- ' рѓа.Водоотпорен и влага-доказ реши грижи.Тоа може да прими повеќе и понудата проштална да се валкани и неуредна бања.Уредно чување, обновува и tidy Can бидат ставени во аглите да се направи целосна употреба на space Gentle и smooth Anti-корозија и анти-rust Usage : Бања , Туш кабина ,Тоалетот , Тоалет , Тоалетот.Тип : Бања Додатоци.Инсталација : Монтира На Ѕид.

Карактеристики на понудата

Слични понуди