.

.

JIGUANG Пура Ashtray Celadon Керамика Канцеларија Ashtray Личност Круг Европската Ashtray Ретро Креативен Подарок 烟灰缸

JIGUANG Пура Ashtray Celadon Керамика Канцеларија Ashtray Личност Круг Европската Ashtray Ретро Креативен Подарок 烟灰缸

DEN 381.60

Количина на стоки
Достапно

Традиционалниот занает, рачно изработени.Здравје и Заштита на Животната средина.Безбедно да не му наштети на вашата страна.Добро против пролизгување стабилност.Убава и практична.Производ параметри : Материјал : Ceramic Gross тежина : 1kg Is тоа индивидуализира : No Style : Neoclassical Applicable простор : office Decoration тип : десктоп декорација.

Карактеристики на понудата

Слични понуди