.

.

BBCVTREQAShoe рек клупата со грбот рек Бели Чевли Клупата Дома Модерен Минималистички Тремот Вратата Можат да Седат Чевли Кабинет Едноставно Цврсто Дрво Чевли Клупата Б?

BBCVTREQAShoe рек клупата со грбот рек Бели Чевли Клупата Дома Модерен Минималистички Тремот Вратата Можат да Седат Чевли Кабинет

DEN 1419.36

Количина на стоки
Достапно

Стил : Минималистички Модерна.Изглед : Модерна.Овој простор?зачувување на број на решетката може да биде ставен во прошетка?во плакари, кал соби, скали или под влезовите да се задржи на чевли во ред.Скриени складирање оддел е добар простор за складирање за чевли полски, четки, крпи, чорапи, копчиња и други дребулии.Чевли кабинет, чевли багажник, чевли се менува столче интегрирани складирање кабинет, отворен за складирање : Не е отворен простор за складирање под чевли столица, која може да се продавница секојдневно чевли, што го прави полесно да се носат.Голем капацитет за складирање : страна фиока дизајн може да се сместат малите објекти, како што се копчиња и чорапи; на шупливи површина на страната може да се користи за чување на весници.На перница е удобно и мека : перница е полна со висок квалитет со висока густина пена, која не ќе пропадне по седи за долго време.Монтажни перница : На кој се одвојува пена перница дизајн, надворешниот поклопец може да биде лесно да се отстрани и чисти, прави чистење повеќе погодно.Широк спектар на употреба : влезот клупи, кои може да се сместат копчиња, чадори, итн.обично се потребни кога се случува надвор.Таму е простор за чување на списанија на страна.По еден ден работа, можете да седат удобно во него и да уживаат во leisurely време.Тоа е суштински домаќинство објект.Тоа може да биде ставен во дневна соба и ходникот, спална соба, бања, вратата, така што чевлите може да биде уредно поставени, вклучувајќи преносни чевли багажник, кога ќе се движите, изнајмување на куќа, дом, итн.Тоа е лесна за употреба и е многу практични апарати за домаќинство објект.За повеќе детали, ве молиме контактирајте со сервисот.Ви посакувам среќен живот!Материјал : BAMBOOGeneral цел : домаќинство мебел.Изглед : модерна.Тип : Дневна соба мебел.Стил : едноставен и модерен.Режим : Други.Укината : No Style : едноставен и модерен.Стилот на позиционирање : економија.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 0?2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Слични понуди