.

.

20 Бања Бомба Пакет Кутија/Рачно Изработени/Без Суровост/Подарок Сет - Бања Fizzies/Избрани На Подарок Кутија Вегетаријанска Храна, Подарок За Неа Спа Влогови Комплет М?

20 Бања Бомба Пакет Кутија/Рачно Изработени/Без Суровост/Подарок Сет - Бања Fizzies/Избрани На Подарок Кутија Вегетаријанска Храна,

DEN 840.00

Количина на стоки
Достапно

СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ СОСТОЈКИ : Нашата бања & тело essentials содржат кожата љубов butters и масла да се задржи вашата кожа moisturized и екстра мека на допир.Рачно изработени : Нашите луксузни бања бомби се рачно изработени, кои се направени во мали серии да ви даде крајна спа искуство!.ГОЛЕМИНА ОПИС : Секоја Бања Бомба тежи 3 oz (со големина на топче за голф) – тоа е носивост на кожата љубов добрина за вас да уживаат!.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК ИДЕИ : Овие направи големи подароци за сите, мажи & жени слично!Совршен за само затоа подароци, одмор порибување stuffers, роденденски подароци, дипломирањето претставува и повеќе!.Прекрасен спој на убавото ароми исполнет со кожата љубов butters & масла!Нашите мешавина на луксузни состојки ќе разлиствам, природно се релаксираат, invigorate, sooth & влогови на вашето тело од глава до пети, оставајќи чувствувате освежени и полни со енергија!СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ СОСТОЈКИ : Нашата бања & тело essentials содржат кожата љубов butters и масла да се задржи вашата кожа moisturized и екстра мека на допир рачно изработени : Нашите луксузни бања бомби се рачно изработени, кои се направени во мали серии да ви даде крајна спа искуство!ГОЛЕМИНА ОПИС : Секоја Бања Бомба тежи 3 oz (со големина на топче за голф) – тоа е носивост на кожата љубов добрина за вас да уживаат!НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК ИДЕИ : Овие направи големи подароци за сите, мажи & жени слично!Совршен за само затоа подароци, одмор порибување stuffers, роденденски подароци, дипломирањето претставува и повеќе!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди