.

.

COZISO DIY Плетење Комплет Занает Amigurumi Поврзана и Капчиња за Полнење DIY Капчиња Комплет Вклучува Капчиња Предиво, Кука и Игли

COZISO DIY Плетење Комплет Занает Amigurumi Поврзана и Капчиња за Полнење DIY Капчиња Комплет Вклучува Капчиња Предиво, Кука и Игли

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

СПЛЕТАМ ПРЕПАРИРАНИ ЖИВОТНИ : Креирај свој кадифен со Предиво, кука и игли вклучени.НАПРАВЕТЕ го ТОА САМИ : брзо и лесно DIY занает проект.Следат Моделот и направи убава Жаба.Сите потребни плетење и капчиња додатоци во собата!Капчиња и сплетам шема, капчиња кука, игли за плетење, предиво, и кутии вклучени!.КАПЧИЊА И СПЛЕТАМ ШЕМА : Вклучува кутии, е поврзана и капчиња шема, darning игла, и сите потребни предиво.Лесно : стрес-слободен diy капчиња за полнење за почетници со свежа едноставни инструкции; хеклани користење на двојно капчиња бод и магијата јамка; забава почетник капчиња за полнење за возрасни или деца.ИДЕЈА за ПОДАРОК : Тоа ќе го направи да имате добро време, па можете да го даде на вашите пријатели или семејството како еден убав подарок кутија, за да ги доживее забава.Исто така, можете да завршите со тоа и ја даде на некој друг, кој ќе прави повеќе смисла.

Карактеристики на понудата

Слични понуди