.

.

Шестата Авенија на Градежни Производи LBP8617 Белфаст Решетки врвот Бела Врата

Шестата Авенија на Градежни Производи LBP8617 Белфаст Решетки врвот Бела Врата

DEN 4224.48

Количина на стоки
Достапно

Хардвер комплет вклучува jamb загради, зглоб загради, портата напаѓач и latch.Ова се собраа портата е подготвена за инсталација.Број на модел : LBP8617. Производителот : BODO Пластика.Оваа 6' висок, 3.5', винил ограда врата за полнење е дизајниран да се координираат со Белфаст Решетки Врвот приватност ограда панел.Комплет вклучува метал поддршка загради, шарки и latch.На уникатен дизајн безбедно брави pickets на своето место и обезбедува целосна приватност.Винил е одржување слободни, издржлив материјал кој е отпорен на напукнување, инсекти и исчезнува.Бојата е светла бела.Овој комплет карактеристики се што е потребно да се изгради една порта вклучувајќи хардвер за полнење.Оваа порта се бара собранието и 2 ограда мислења за инсталација.

Карактеристики на понудата

Слични понуди