.

.

Санта мраз 24 x 48 Виткање Маса, Платина, IndestrucTable ПРЕМНОГУ 500 Серија (НАПРАВЕН ВО САД),65503

Санта мраз 24 x 48 Виткање Маса, Платина, IndestrucTable ПРЕМНОГУ 500 Серија (НАПРАВЕН ВО САД),65503

DEN 1103.52

Количина на стоки
Достапно

На Indestruc Table ПРЕМНОГУ табела со виткање нозе е од суштинско значење опрема за tailgating, лето cookouts, семејството се средби, канцеларија партии, хоби, игри и повеќе, и внатре и надвор.Многу простор за кршење леб или сложувалки, оваа 24" W страна 48" L е тип кој не го свитка во средината, кои ви даваат лесна рамна површина за работа или игра на.Дент и отпорно на гребење, удар лиен полиетилен со висока густина врвот е безбедно монтирани на здрав рамка способен за поддршка на 750 фунти рамномерно распоредени.Здрав, сива прав-обложени 1" широк тубуларна нозе, со заштитна нозе пати во вдлабнати канали за компактен складирање.Со гордост се направени во САД; го Постави за tailgating, break it out за семејство игра ноќ, донесе заедно со фамилијата reunions или да направите некои екстра простор за денот на Благодарноста вечера.На Indestruc Table ПРЕМНОГУ 500 Серија виткање маса става на "вие" во нови.Совршен во затворени простории и на отворено, со елегантен, современ дизајн кој е лесно да се постави, ги симнат, и превоз, ќе барате изговори за да го скрши надвор.Овој банкет-стил на табела мерки 24" широк од 48" долго, обезбедување на станот, лесна површината за да изгледот излети, игри со карти, да се пријавите листови или машина за шиење.На врвот е изградена на дент и отпорно на гребење, удар лиен полиетилен со висока густина на врв на здрав челична рамка која може да се одржи до 750 килограми рамномерно распоредени тежинатоа е многу компир салата!Кога вашата работа или игра е направено, 1" тубуларна нозе пати во вдлабнати канали за компактен складирање.Ќе биде херој на секој собир, заштеда на денот за блок партии, скара, и импровизиран се средби.Со гордост се направени во САД.Санта мраз Indestruc Table ПРЕМНОГУ Виткање Табели може да се прилагоди на скоро било која функција.На 1200 серија е стабилна виткање маса изградени со удар-лиен полиетилен со висока густина, со што овие табели дент отпорни, отпорен на гребење, и лесно да се чисти.Indestructable ПРЕМНОГУ Виткање маси се толку мулти-функционални.Комерцијални одделение, на лесни современ изглед дизајн, се справува со постојан или привремен барања во канцеларии, училишта, угостителски објекти или домови - внатре или надвор.Мекото beveled радиус edge е дизајниран за удобност.Тежина капацитет од 2000 кг.рамномерно распоредени поддржува најтешкиот товари. 1" сива прав обложени круг цевки нозе, со bracing се дизајнирани за дополнителна сила и стабилност.Нозете пати во заштитни канали за компактен складирање, плус маси гнездо да се зголеми просторот за складирање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди